CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > Benefiční golfový turnaj s podporou STAR Group – fotogalerie, výsledky akce, benefiční kalendář v prodeji

Tiskové středisko

Benefiční golfový turnaj s podporou STAR Group – fotogalerie, výsledky akce, benefiční kalendář v prodeji

Rakovina je nemoc, která děsí každého z nás. Kdo se s ní setkal na vlastní kůži, nebo prostřednictvím svých blízkých, ví, jak těžký a nerovný je boj s touto nemocí. Modelka Vlaďka Erbová se proto rozhodla svou osobností podpořit výzkum léčby této choroby, kterým se zabývá výzkumné pracoviště Dětské fakultní nemocnice v Olomouci. Společně s finalistkou soutěže České Miss Zinou Šťovíčkovou a houslovým virtuózem Pavlem Šporclem navštívili ve čtvrtek 9.10. toto špičkové pracoviště aby se seznámili s jeho prací a výsledky.

Po prohlídce výzkumného pracoviště a onkologického oddělení se všichni účastníci přesunuli na golfový turnaj, jehož součástí byla také módní přehlídka společenských šatů a kde byl Nadaci pro výzkum rakoviny – nadace Rakovina věc veřejná předán šek ve výši 175 000,- Kč. Obnos bude použit na výzkum léčby rakoviny a nové projekty.

Jedním z nich je také projekt týkající se poznání podstaty různé účinnosti dvou základních kortikoidů (to jsou důležité léky pro terapii dětské akutní lymfatické leukémie) u dětí s leukémií. Vyšetřuje se v různých variantách exprese všech lidských genů v nádorových buňkách a snahou výzkumného centra je najít takové geny, jež dokážou identifikovat, které léčivo je pro konkrétního pacienta nejlepší.

Své celodenní působení v Olomouci pak Vlaďka Erbová zakončila v Praze v hotelu Jurys – Inn, kde proběhl slavnostní večer u příležitosti otevření hotelu a v jehož rámci byl předán kalendář Nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná. Hlavními aktérkami kalendáře se staly finalistky soutěže Česká Miss.

Tento nádherný kalendář si můžete zakoupit i Vy, podpoříte tak výzkum léčby rakoviny a po celý rok 2010 můžete mít před sebou nádherné fotografie českých miss. Minimální prodejní cena je 499 Kč. Pro více informací volejte 608 320 100.

Fotogalerie:

Novinky

Školení TransituNXT v Ostravě

5. 10. 2021 proběhne v čase 12:30 - 14:00 školení TransituNXT

v Ostravě.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

5. 11. 2021 proběhne v čase 10:00 - 12:30 školení TransituNXT

v Brně.

více informací

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,