CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > Benefiční koncert pro nadaci Rakovina věc veřejná – jedinečný hudební zážitek s podporou STAR Group

Tiskové středisko

Benefiční koncert pro nadaci Rakovina věc veřejná – jedinečný hudební zážitek s podporou STAR Group

Dne 15. 10. 2009 v 19:00 hodin se bude v Praze v Obecním domě konat benefiční koncert, který pořádá nadace Rakovina věc veřejná. Vystoupí Bára Basiková, kapela The Bugles a ženské instrumentální trio Inflagranti. Výtěžek z koncertu bude poukázán na konto nadace a bude použit pro výzkum a léčbu nádorových onemocnění.

Nadace Rakovina věc veřejná se zabývá výzkumem nových protinádorových léčiv a diagnostikou nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice fakultní nemocnice Olomouc. Tento celosvětově úspěšný výzkum již dvanáctým rokem finančně podporuje nadace Rakovina věc veřejná.

Pro všechny, kteří nechtějí jen pasivně přihlížet, ale rádi by se zapojili a přispěli na dobrou a především velmi potřebnou věc, pořádá nadace Rakovina věc veřejná benefiční koncert, který přinese svým návštěvníkům jedinečný hudební zážitek. Na společném pódiu se sejdou: stálice naší hudební scény Bára Basiková, kapela The Bugles, jež patří mezi nejlepší české interperty a revivalové kapely anglické skupiny The Beatles a ženské instrumentální trio Inflagranti, jehož protagonistky spojily umění klasických strunných nástrojů s moderním soundem a vytvářejí tak naprosto unikátní hudební styl.

Předprodej vstupenek: Ticketpro

Zve Vás generální partner nadace Rakovina věc veřejná: STAR Group.

Novinky

Školení TransituNXT v Ostravě

5. 10. 2021 proběhne v čase 12:30 - 14:00 školení TransituNXT

v Ostravě.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

5. 11. 2021 proběhne v čase 10:00 - 12:30 školení TransituNXT

v Brně.

více informací

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,