CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > Doplněk do Outlooku se schopností vlastního učení získal cenu za inovace

STAR MindReader

Doplněk do Outlooku se schopností vlastního učení získal cenu za inovace

Pro manažery i zaměstnance na všech úrovních je dnes e-mailová komunikace nedílnou součástí každodenních činností a očekává se, že její význam poroste. Dle průzkumu trhu Radicati Group („Email Statistics Report, 2014–2018“) by počet pracovních e-mailů měl do roku 2018 vzrůst o dalších 28 %. Psaní e-mailů zabírá hodně času a není až takovou otázkou, co chceme komunikovat, ale jak to formulovat. Většina e-mailů obsahuje řadu témat, která už byla dříve sdělována. Nyní můžete využít efektivního pomocníka, který navrhuje opětovné využití existujících informací, nemusíte tedy každý den znovu a znovu formulovat věty při psaní e-mailů. Ušetří to spoustu času, který můžete využít k jiným činnostem.

Cenu za inovace v oblasti IT v kategorii řízení kanceláře získal na veletrhu Cebit 2016 v německém Hannoveru program MindReader pro Outlook. Tento zásuvný modul od STAR Group navrhuje uživatelům programu Outlook texty na základě předchozích e-mailů, čímž zjednodušuje a zrychluje formulaci vět. Ať už je obsahem e-mailů cokoliv, s tímto modulem je psaní zpráv rychlejší, efektivnější a přesnější.

Textové pole: Vlastnosti našeptávače MindReader pro Outlook v kostce-	Jednoduchá instalace a plná integrace v programu Microsoft Outlook.-	Dostupný jako licence pro jednotlivce i multilicence pro firmy.-	Inteligentní našeptávač se schopností vlastního učení.-	Bez nutnosti definovat či spravovat standardní formulace.-	Na základě návrhu našeptávače můžete přijmout výraz, větu či celý odstavec.-	Návrhy můžete přijmout myší či klávesovou kombinací.-	Kontext návrhu je vždy k dispozici (odstavec či celá zdrojová e-mailová zpráva).-	Uživatel může nastavit minimální kvalitu textových návrhů našeptávače.-	Vyhledávání jednotlivých slov i víceslovných spojení.Uživatelé uvádí 15–20% urychlení psaní e-mailů po instalaci modulu.MindReader pro Outlook je ideální pro malé a střední společnosti: uživatelé mohou jeho výhod začít využívat okamžitě po instalaci a hned od prvního e-mailu mají k dispozici návrhy textů. Nejsou zapotřebí žádná školení ani sběr a správa typických formulací či textových modulů – MindReader se totiž průběžně automaticky učí z odeslaných elektronických zpráv a v okamžiku instalace již zná texty všech dříve odeslaných e-mailů. Právě tyto schopnosti přesvědčily porotu složenou z významných profesorů, odborníků na IT, výzkumníků a novinářů.

„Mezi tvůrci technické dokumentace jsou již naše automatizační nástroje pro práci s textem dobře zavedené,“ říká Josef Zibung, generální ředitel STAR Group. „Plugin MindReader pro Outlook nyní přináší profesionální technologii formou jednoduchého a efektivního řešení i do kancelářského prostředí. Této inovace využije každý, kdo píše e-maily, takže je určena prakticky komukoli.“

Technologie MindReader je již řadu let známa editorům technické dokumentace, právníkům a dalším profesionálům, kteří píší texty, ve kterých jsou jednotná terminologie a konzistentní formulace důležitým hlediskem. Editor či právník během své práce dostává automatické návrhy vět či jejich částí na základě rozepsaného textu, který tak dokončí rychleji a výsledek bude konzistentní a přesnější, neboť může snadno čerpat z dřívějších textů.

MindReader pro Outlook nabízíme formou samostatné či firemní licence. Samostatnou licenci lze zakoupit v e-shopu společnosti STAR Group na shop.star-group.net. Na stejných internetových stránkách si můžete objednat i 10denní bezplatnou demoverzi.

Více informací o modulu MindReader pro Outlook naleznete na adrese:

www.star-group.net/mindreader-for-outlook.

 

O ceně za inovace v oblasti IT

Od roku 2004 uděluje Initiative Mitteltstand (SME Initiative) výroční ocenění za inovace v oblasti informačních technologií. Nezávislá porota vyhodnocuje předložená řešení z hlediska jejich inovačního potenciálu (inovace, zralost produktu a další orientace), přínosů (rozpoznatelný přínos, dopad na ziskovost, zvyšování efektivity) i jejich vhodnosti pro malé a střední společnosti (jejich relevance pro tento segment, praktičnost a implementace).

Více informací o ceně za inovace v oblasti IT naleznete na adrese:

http://www.imittelstand.de/innovationspreis-it/2016/.

 

O STAR Group

STAR Group nabízí zakázková řešení pro vaši globální produktovou komunikaci ve formě nástrojů a služeb zaměřených na oblast správy informací, technické dokumentace, překladu, elektronického publikování, e-learningu a automatizace workflow. Díky svým více než třicetiletým zkušenostem vám STAR Group umožní maximálně v reálném čase využít vašich informací, a to v jakémkoli médiu, technologii či jazyce – kdykoli a kdekoli.

 

http://www.office-management-bestenliste.de/images/awards/innovationspreis2016-kategoriesieger_160.png            

 

 

 

Obr. 1 - Rozepište svou větu v Outlooku a na základě napsaných slov MindReader automaticky nabídne podobné texty z dřívějších zpráv (kliknutím na obr. jej zvětšíte).

 

Obr. 2 - MindReader nalezne i texty, ve kterých se klíčový výraz nachází ve skloňované formě (kliknutím na obr. jej zvětšíte).

Novinky

Školení TransituNXT v Ostravě

5. 10. 2021 proběhne v čase 12:30 - 14:00 školení TransituNXT

v Ostravě.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

5. 11. 2021 proběhne v čase 10:00 - 12:30 školení TransituNXT

v Brně.

více informací

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,