CZ EN SK
Home> Tlačové stredisko > Nová verzia TransitNXT práve vychádza!

Ospravedlňujeme sa, ale táto stránka je k dispozícii len v češtine.

Nová verze TransitNXT právě vychází!

Jste překladatel? Představte si software, ve kterém dostáváte kvalitní nabídky z překladové paměti, který v pozadí analyzuje i právě rozepsanou větu a nalézá fuzzy shody v cílovém jazyce. Software, který je přehledný, uživatelsky příjemný, a ve kterém si svoje pracovní prostředí dle libosti upravíte, plovoucí okna umístíte na sekundární monitor a využíváte bublinová okna. Software, ve kterém během překladu vidíte synchronizovaný PDF či HTML náhled včetně obrázků, multimédia a ve kterém můžete vyhledávat terminologii v on-line slovnících. Je to TransitNXT!

Jste projektový manažer? Představte si software, který Váš projekt díky unikátní kontextové překladově paměti předpřeloží tak, že bere v úvahu i sousedící věty - veliký kvalitativní posun. Software, který Vám umožní nastavit prioritu u překladové paměti, který Vám pro korektury mimo vlastní prostředí připraví barevně označené texty dle statusu segmentů. Software s širokou paletou importních filtrů nejnovějších formátů (např. Office 2007, INDD CS3 či Quark 7), dokonce s filtrem pro konkurenční CAT formát Trados TTX. Je to TransitNXT!

Uvádíme jen pár příkladů. TransitNXT toho nabízí mnohem víc. Stáhněte si bližší informace níže a navštivte web STAR Transit Portal, kde najdete interaktivní videosekvence s ukázkami hlavních novinek.

A to uvádíme jen pár zajímavých funkcí, je toho mnohem víc...

Bližší informace ke stažení: viz sekci Ke stažení
Pro ceny upgrade z nižších licencí 3.0 a XV nás prosím kontaktujte zde.

Novinky

Školenie TransituNXT v Prahe

4. 3. 2020 sa bude konať v čase 14:30-16:30 školenie TransituNXTv Prahe.

viac informácií


Školenie TransituNXT v Ostrave

19. 3. 2020 sa bude konať v čase 10:00-12:00 školenie TransituNXTv Ostrave.

viac informácií


STAR Czech na Jeronýmových dňoch 2019

Ako vždy, aj tento rok sa zúčastníme na Jeronýmových dňoch na Senovážnom námestí. Pre konzultácie nás nájdete v sále číslo 15 a v čase 11.00 – 11:30 sa môžete v sále číslo 16 oboznámiť s novinkami v Service Packu 12 pre TransitNXT.

více informací 

 

Archív noviniek

Podporujeme: Rakovina vec verejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,