CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > STAR Group – oficiální partner China Investment Forum 2010

Tiskové středisko

27. října 2010
STAR Group – oficiální partner China Investment Forum 2010

STAR Group je partnerem mezinárodní konference China Investment Forum, pořádané pod záštitou ministerského předsedy RNDr. Petra Nečase, která se koná ve dnech 8.–11. listopadu 2010.

Na konferenci, jejíž oficiální jazyk je angličtina, zajišťujeme simultánní tlumočení do/z čínského, českého a anglického jazyka. Součástí poskytnutých služeb v rámci partnerství je také tlumočnická technika pro všechny účastníky, kteří budou chtít tlumočení aktivně využít.

„Ceníme si toho, že naši partneři svěřili tlumočení nám. Nejen úspěch fóra, ale nové příležitosti v obchodní výměně mezi Evropou a Čínou jsou otázkou správného vzájemného porozumění a pochopení. Přesným, věcným a hlavně obsahově správným tlumočením k takovému pochopení pomáháme“, říká Ing. Jankovics, jednatel STAR Czech s.r.o.

China Investment Forum je platformou, která aktivně podporuje ekonomickou spolupráci mezi Evropou a Čínou. Poskytuje aktuální informace o nových příležitostech a podnikatelském prostředí v dnešní Číně. Toto fórum je určeno každému, kdo má zájem dozvědět se více o obchodních příležitostech v Číně anebo hledá možnost navázat kontakt s čínskými investory. Více informací o fóru je k dispozici na oficiálních internetových stránkách.

STAR Czech s.r.o., člen skupiny STAR, aktuálně nabízí překlady a tlumočení v 70 jazycích. Využijte možnosti objednání místního tlumočníka ve většině zemí světa a ušetřete náklady na letenku a ubytování. Chcete-li o tlumočnických službách vědět více podrobností, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na nebo telefonicky na čísle +420 724 239 364.
 

 

Novinky

Školení TransituNXT v Praze

6. 9. 2017 proběhne v čase 15:00-17:00 školení TransituNXT v Praze.

více informací


Školení TransituNXT v Ostravě

13. 3. 2017 proběhne v čase 11:30-13:30 školení TransituNXT v Ostravě.

více informací


MindReader pro Outlook

Doplněk do Outlooku se schopností vlastního učení získal cenu za inovace.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

13. 5. 2016 proběhne v čase 9:15-11:45 školení TransituNXT v Brně.

více informací


Odborná stáž ve společnosti STAR Czech s.r.o.

Studentům oboru překladatelství a tlumočnictví nabízíme nahlédnout „pod pokličku” a získat praktické zkušenosti. Nově standardizovaná pozice umožní 3 studentům získat nejen praxi pro vysokoškolské studium, ale také se lépe zorientovat v činnostech, které mohou po úspěšném ukončení studia v rámci oboru vykonávat. Více informací a postup pro zájemce o stáž naleznete v dokumentu níže.

více informací

 

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,