CZ EN SK
Home> Tlačové stredisko > Skupina STAR, vedúci poskytovateľ softvéru v oblasti jazykovej technológie, teraz ponúka softvér zdarma na stiahnutie z internetu.

Ospravedlňujeme sa, ale táto stránka je k dispozícii len v češtine.

Skupina STAR, vedoucí poskytovatel softwaru v oblasti jazykové technologie, nyní nabízí software zdarma ke stažení z internetu.

Nový produkt společnosti STAR se nazývá TRANSIT SATELLITE PE a je volně přístupný všem, kdo navštíví nově zveřejněné internetové stránky www.star-transit.cz

PE znamená "Personal Edition", tedy osobní vydání - je to nejnovější člen skupiny softwarových produktů Transit, překladatelského editoru, který využívá překladovou paměť.

"Je to velká příležitost pro všechny profesionální překladatele využít naši technologii zcela bezplatně", říká produktový manažer Ulrich Schmidt.

Největší zájem se očekává ze strany překladatelských agentur či jiných organizací spolupracujících s rozsáhlou mezinárodní sítí nezávislých překladatelů. Od této chvíle bude možné vybavit VŠECHNY tyto samostatné překladatele profesionální, špičkovou překladatelskou technologií - kliknutím tlačítka myši a bez dodatečných nákladů. Jedinou nutnou investicí je pořízení licence TRANSIT Professional, pomocí které (interní) projektoví manažeři připravují - tj. importují a exportují - překladatelské projekty pro samostatné překladatele. Rozdíl je skutečně podstatný, hlavně pokud jsou termíny krátké a nový externí překladatel má začít pracovat, ale nevlastní potřebný software. Vše co potřebuje, je stáhnout si TRANSIT SATELLITE PE z internetu. Takto se ušetří spousta času již před zahájením vlastní překladatelské práce.

Díky TRANSIT SATELLITE PE využijete svoje licence TRANSIT Professional skutečně maximálně!

Některé funkce TRANSIT SATELLITE PE:

  • k dispozici jsou všechny funkce potřebné pro externího (satelitního) překladatele k vyhotovení a zkontrolování překladatelského projektu, a to včetně funkce fuzzy matching (nabídka podobných vět z překladové paměti)
  • automatický příjem, odeslání a komprimace všech dat k danému projektu
  • uživatelsky příjemné rozhraní a design se zobrazováním WYSIWYG
  • podpora více než 100 jazyků a jazykových verzí, a to včetně asijských a obousměrných jazyků
  • terminologický databázový systém TermStar (verze Satellite PE) je součástí balíku
  • efektivní správa terminologie pomocí funkce rychlého přístupu, vkládání výrazů z editoru do slovníku
  • současné použití celkem až 3 slovníků
  • poznámkový blok s dynamickými odkazy
  • přesná indikace stavu projektu (postupu překládání)
  • funkce pro zabezpečení konzistence terminologie

Multimediální tréninkový kurs pro samostatné zaučení překladatele lze také zdarma stáhnout z internetu.

TRANSIT SATELLITE PE je plně funkční, zeštíhlená verze dobře známé aplikace Transit. Jde o prověřený a testovaný program vhodný ke stažení, který umožňuje jednoduchý přístup ke špičkové překladatelské technologii.

Všem uživatelům TRANSIT SATELLITE PE, kteří budou chtít využít všech funkcí a individuálních nastavení Transitu a zaregistrují se na internetových stránkách před jeho stažením, nabízí firma STAR v rámci reklamní kampaně do konce října 2001 speciální akci: sleva 10 % na všechny ostatní produkty Transit! Tyto internetové stránky jsou hlavním místem distribuce TRANSIT SATELLITE PE a také místem poskytování ucelené podpory zákazníků pro držitele licencí produktů jazykové technologie STAR.

STAR je poskytovatelem řešení v oblasti překládání, správy terminologie a lokalizace softwaru, stejně jako řešení pracovních postupů pro automatizaci a integraci publikačních procesů.

Novinky

Školenie TransituNXT v Prahe

4. 3. 2020 sa bude konať v čase 14:30-16:30 školenie TransituNXTv Prahe.

viac informácií


Školenie TransituNXT v Ostrave

19. 3. 2020 sa bude konať v čase 10:00-12:00 školenie TransituNXTv Ostrave.

viac informácií


STAR Czech na Jeronýmových dňoch 2019

Ako vždy, aj tento rok sa zúčastníme na Jeronýmových dňoch na Senovážnom námestí. Pre konzultácie nás nájdete v sále číslo 15 a v čase 11.00 – 11:30 sa môžete v sále číslo 16 oboznámiť s novinkami v Service Packu 12 pre TransitNXT.

více informací 

 

Archív noviniek

Podporujeme: Rakovina vec verejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,