CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > Společnost STAR ruší ochranu svého softwaru ve formě hardwarového klíče (dongle).

Böblingen, Německo, 3. října 2002

Divize společnosti STAR, STAR - Technology & Solutions, jeden z největších hráčů na poli jazykových technologií, odhaluje nové možnosti úpravami nabídky svých produktů. Transit XV, jeden z vedoucích programových produktů využívajících principu překladové paměti, bude od měsíce října 2002 dodáván bez hardwarového klíče.

"Naším cílem je zjednodušit práci s naším softwarem, tak jak to jen je možné. Instalace a údržba bude mnohem jednoduší, zvláště pro multilicenční uživatele. Uživatelské prostředí je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a japonštině" říká Matthias Zeitler z divize STAR Technology & Solutions. Vzhledem k tomu, že se jedná o nestandardní hardwarovou součást, stává se, že ochranný software způsobuje funkční nebo konfigurační problémy. Toto je však minulostí. v budoucnu bude produkt použitelný díky unikátnímu licenčnímu kódu. Tím se umožní větší flexibilita jak jednotlivým uživatelům tak uživatelům v síťovém prostředí.

Odstranění hardwarového klíče také znamená jednodušší logistiku a zkrácení času od objednávky do odeslání produktu.

"Považujeme naše zákazníky za partnery. To je hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli odstranit tento nepraktický klíč. Také to zapadá do naší nové produktové nabídky. Naši zákazníci vyžadují větší pružnost a kompletní řešení z jednoho zdroje. Proto také přichází nové produkty jako například Proactive, pro automatizovanou globální správu dokumentů, WebTerm, terminologický komunikační systém nebo Transit XV bez hardwarového klíče. Chceme se těmito kroky posunout ještě blíže k našim zákazníkům" říká Ewald Gehrmann, ředitel STAR Technology & Solutions. Produkty společnosti STAR nabízejí novátorská řešení v oblasti firemních překladatelských technologií. Portfolio našich produktů ošetřuje kompletní produkční proces v oblasti vícejazyčných dokumentů a tím snižuje náklady mezinárodní působnosti.

Novinky

Školení TransituNXT v Praze

2. 5. 2019 proběhne v čase 15:00- 17:00 školení TransituNXT v Praze.

více informací


STAR Czech na Jeronýmových dnech v Praze

V sobotu 3. 11. 2018 se zúčastníme Jeronýmových dnů v Praze. Naleznete nás pro konzultace v místnosti číslo 15 v přízemí. V jiném sále, sále číslo 16, se také dozvíte od 14:00 novinky ze servisního balíčku SP10 pro Transit NXT.

více informací


Školení TransituNXT v Ostravě

12. 11. 2018 proběhne v čase 11:00-12:30 školení TransituNXT v Ostravě.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

20. 9. 2018 proběhne v čase 10:00-12:30 školení TransituNXT v Brně.

více informací


MindReader pro Outlook

Doplněk do Outlooku se schopností vlastního učení získal cenu za inovace.

více informací 

 

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,