CZ EN SK
Home> Tiskové středisko > Velká módní show Jiřiny Tauchmanové podpořila výzkum léčby rakoviny

Tiskové středisko

21. října 2011
Velká módní show Jiřiny Tauchmanové podpořila výzkum léčby rakoviny

STAR Group - generální partner Nadace Rakovina věc veřejná

Praha, dne 6.9.2011 - V hotelu Ambassador na Václavském náměstí v Praze se dne 6. 9. 2011 uskutečnila velká módní show přední české návrhářky Jiřiny Tauchmanové. Přehlídka byla pořádána pro Nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny.

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové
Dne 6. 9. 2011 se od 19 hod v hotelu Ambassador na Václavském náměstí v Praze za účasti sponzorů a mnoha známých a vážených osob z našeho společenského života konala velká módní show návrhářky Jiřiny Tauchmanové. V průběhu slavnostní módní show byla také zveřejněna finanční částka, kterou získala Nadace Rakovina věc veřejná za celý rok 2011 od svých partnerů. STAR Group, generální partner Nadace, se podílí na financování 10 korunami z každé přeložené strany. V celkovém součtu tedy Nadace Rakovina věc veřejná získá 1 500 000 Kč. Získané finanční prostředky pomohou při výzkumu léčby rakoviny v Laboratoři experimentální medicíny Olomouc, kterou Nadace podporuje.

Na předváděcím mole nechyběla Vlaďka Erbová, která je patronkou Nadace RVV, modelka Andrea Verešová, finalistky České Miss Jitka Válková, Hanka Věrná, Andrea Kabická, Lucie Smatanová, Kateřina Votavová, Aneta Grabcová, Denisa Domanská, Tereza Budková, Michaela Štoudková a Ada Lipoldová. Mezi muži se objevili finalisté soutěže Muž roku 2011 Martin Gardavský, Karel Hung, Jan Sokol, Jan Pochobradský, Martin KlušákKarel Granát.
V roli moderátorů se stejně jako v loňském roce představil Honza Musil a Tereza Kostková. Tereza Kostková po celý večer moderovala v nádherných blyštivých šatech právě z dílny Jiřiny Tauchmanové. Slavnostní večer všem divákům zpříjemnil také zpěvák Norbert Peticzký, který představil několik rytmických písní ze svého repertoáru, a tím tak rozproudil všechny přítomné hosty.
Dechberoucí akrobatické vystoupení s názvem Gentlemen show předvedli vítězové Československé má talent, akrobatické duo DAE MEN.


Děkujeme všem našim zákazníkům, neboť právě díky Vám můžeme Nadaci Rakovina věc veřejná pomoci s financováním vědy a výzkumu!


 

 

 

 

Novinky

Vzdálené školení TransituNXT

16. 9. 2020 proběhne v čase 15:00-17:00 vzdálené školení TransituNXT.

Info: školení bude vzhledem k aktuální pandemické situaci přesunuto na nový termín.

více informací


Školení TransituNXT v Ostravě

30. 9. 2020 proběhne v čase 11:00 - 12:30 školení TransituNXT

v Ostravě.

Info: školení bude vzhledem k aktuální pandemické situaci přesunuto na nový termín.

více informací


Školení TransituNXT v Brně

9. 10. 2020 proběhne v čase 10:00 - 12:30 školení TransituNXT

v Brně.

více informací

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,