I ten nejlepší text, má-li být bezchybný, potřebuje korekturu nezávislým lingvistou. Autorská slepota, tedy skutečnost, že lidé mají potíže vidět chyby ve vlastních textech, se totiž nevyhýbá nikomu. Rádi vám vychytáme jak překlepy a gramatické chyby, tak stylistické „mouchy“ a texty vybrousíme k dokonalosti. Přizpůsobíme se přitom vašemu stylu bez ohledu na to, zda se jedná o produktový katalog, technický manuál nebo vědeckou studii.


Jaké u nás máte možnosti:

  • Pouze jazyková korektura, při které opravíme gramatické chyby, překlepy a interpunkci v cílovém textu.
  • Jazyková a stylistická korektura, kdy mimo oprav výše vybrousíme i stylistiku, aniž bychom měnili smysl textu.
  • Korektura založená na porovnání se zdrojovým textem, při níž budeme moci ohlídat i faktickou správnost textu a konzistenci.
  • Odborná korektura, prováděná odborníkem na daný obor, která vám zaručí i správně zvolené formulace a terminologii.
  • Cizojazyčná korektura – vedle češtiny a slovenštiny jsme schopni vám nabídnout korekturu textu prakticky v jakémkoli jazyce.

4 důvody, proč STAR:

  1. Standardní korektury dodáme velmi rychle, díky našim šikovným a pečlivým interním korektorkám.
  2. Dokážeme spojit více služeb a tak najít ideální řešení právě pro vás, například vybrousíme váš český reklamní text k dokonalosti a poté jej přeložíme do dalších jazyků, přičemž každý z nich může ještě doladit nezávislý korektor daného jazyka.
  3. Máme širokou základnu překladatelů z různých oborů, takže se můžete spolehnout, že odborná korektura bude skutečně provedená odborníkem.
  4. Jsme profesionálové – známe rozdíl mezi technickým a marketingovým stylem stejně dobře jako rozdíl mezi pomlčkou a spojovníkem.

Přesvědčte se o kvalitě naší práce sami. Zašlete nám krátký ukázkový text k bezplatné korektuře. Na jeho základě se můžete v klidu rozhodnout, zda nám svěříte celý dokument.

Máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď?

Využijte tento formulář nebo nám zkrátka zavolejte na +420 608 333 320.

Klikněte nebo přetáhněte soubor pro přiložení.